Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes is gelegen op circa 11 minuten wandelafstand van de Notre Dame d'Esperance Kerk en amper 500 meter van de Rue Meynadier. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Er is ook een complete keuken, uitgerust met een koelkast en een oven in de accommodatie.

Het appartement heeft een eersteklas locatie op slechts 550 meter ver van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en vlak om de hoek van de Aquarella. De Île Sainte-Marguerite ligt op ongeveer 10 minuten rijden van dit appartement. De dichtstbijzijnde bushalte bij Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes is Pont Carnot, het is binnen een straal van 150 meter.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes
Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking
Mobiele prijsaanbieding

Butterfly-Palais Des Festival-Center-Quiet-Ac-Wi Fi Parking

6.7
Aangenaam 16 beoordelingen
58 m van de accommodatie
USD 163 USD 147
per nacht
Studio A 3-Minute Walk From La Croisette
Mobiele prijsaanbieding

Studio A 3-Minute Walk From La Croisette

9.0
Schitterend 1 beoordeling
61 m van de accommodatie
L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville
Mobiele prijsaanbieding

L'Aparte Cannois Avec Balcon En Centre-Ville

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
82 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes gelegen?
      Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes is naast het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes?
      Populaire plekken in de buurt van Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes zijn onder andere de Île Sainte-Marguerite, de Notre Dame d'Esperance Kerk, de Rue Meynadier.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes?
      Restaurants in de buurt van Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes zijn onder andere Astoux et Brun en New York restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is internet beschikbaar in het appartement?
      Nee, het appartement biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes?
      Bij Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Exceptional Air-Conditioned Flat In Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten